Facebook Instagram
Szukaj

Rugby na plaży w Sopocie

06.08.2018

Sopot Beach Rugby, to coroczne wydarzenie organizowane na plaży przy molo w Sopocie. Także w tym roku nad polskie wybrzeże udali się seniorzy Sparty.

Jarocińscy rugbiści zakwalifikowali się do ćwierćfinału, jednak nie przeszli do strefy medalowej. Pokazali dobre, twarde rugby, a co najważniejsze – świetnie się bawili i udali się na zasłużony odpoczynek, bo runda jesienna w I lidze coraz bliżej! ;)

Klasyfikacja końcowa:
1.Banici Poznań
2.Posnania Poznań
3.Lechia Gdańsk
4.My Rugby
5.Arka Gdynia
6.Sparta Jarocin
7.AZS AWFiS Gdańsk
8.Rugby Białystok
9.Golden Balls
10.Alfa Bydgoszcz
11.Pablo Gdańsk
12.Arka Rumia
13.RC Bełchatów
14.Gentelmen’s Rugby Club Łódź
15.Baltic Storm
16.RC Czarni Bytom
17.Łowcy Muszelek
18.Rugby Team Mafia Wołomin
19.MKS Ogniwo Sopot
20.Nieważne
21.Werewolves Wąbrzeźno
22.All Stars Ogniwo Sopot
23.RC Mazovia
24.Legia Warszawa

Mecze grupowe: 
Grupa 1 : Posnania – Nieważne (9:0), Baltic Storm – Nieważne (3:2), Baltic Storm – Posnania (1:8)
Grupa 2 : Ogniwo – Czarni Bytom (3:4), My Rugby – Ogniwo (2:2), Czarni Bytom – My Rugby (2:4)
Grupa 3 : Arka – Gentelmen’s (8:2), Mazovia – Gentelmen’s (1:3), Mazovia – Arka (7:0)
Grupa 4 : AZS Gdańsk – Golden Balls (6:2), All Stars – Golden Balls (2:4), All Stars -AZS Gd. (1:7)
Grupa 5 : Banici – Łowcy Muszelek (5:1), Sparta – Łowcy Muszelek (3:1), Sparta – Banici (1:4)
Grupa 6 : Arka Rumia – Białystok (2:1), Legia – Białystok (5:1), Legia – Arka Rumia (0:5)
Grupa 7 : Alfa Bydgoszcz- RC Bełchatów (3:2), Mafia – RC Bełchatów (2:4), Mafia – Alfa Bydgoszcz (3:4)
Grupa 8 : Pablo – Werewolves (6:0), Lechia Veterans -Werewolves (5:2), Lechia Veterans – Pablo (3:0)
mecze o miejsca 17-24 (system brazylijski)
Mafia – Nieważne (2:5), Legia – Łowcy Muszelek (2:3), All Stars -Werewolves (3:4), Mazovia – Ogniwo (1:6)
Nieważne – Łowcy Muszelek (3:2), Werewolves – Ogniwo (0:7), Mafia – Legia (3:2), All Stars – Mazovia (5:1)
Mafia – Werewolves (2:1), All Stars – Łowcy Muszelek (3:4), Łowcy Muszelek – Ogniwo (1:7),
Mafia – Nieważne (3:4), Mafia – Łowcy Muszelek (4:3), Nieważne – Ogniwo (3:7),
mecze o miejsca 1-16 (system brazylijski)
Posnania – Baltic Storm (5:1), Pablo – Lechia Veterans (2:3), Banici – Czarni Bytom (5:0), Sparta Jarocin – Azs Gdańsk (3:2), Arka Gdynia – Golden Balls (2:0), RC Bełchatów – Arka Rumia (0:5), Alfa Bydgoszcz – Rugby Białystok (2:3), Gentelmen’s – My Rugby (3:4), Posnania – Lechia Veterans (6:2), Banici – Sparta Jarocin (5:1),
Arka Gdynia -Arka Rumia (2:1), Białystok – My Rugby (1:3), AZS Gdańsk – Czarni Bytom (6:2),
Baltic Storm – Pablo (2:4), Bełchatów – Golden Balls (1:2), Gentelmen’s -Alfa Bydgoszcz (2:3),
Alfa Bydgoszcz – Lechia Veterans (2:6), Golden Balls – Sparta Jarocin (2:6), AZS Gdańsk – Arka Rumia (5:4), Pablo – Białystok (1:2), Posnania – Banici (2:3), My Rugby – Arka Gdynia (3:2), Lechia Gdańsk – Sparta Jarocin (5:3), AZS Gdańsk – Białystok (4:1), Arka Gdynia – Lechia Veterans (4:5), Posnania – AZS Gdańsk (5:1),
półfinały: Banici – Lechia Veterans (6:2), My Rugby – Posnania (0:5)
mecz o III m-ce : Lechia Gdańsk – My Rugby (6:4)
mecz o I m-ce : Banici – Posnania (4:3)

 

Wspieraj spartę
Kliknij i poznaj sposoby na wsparcie najprężniej rozwijającego się klubu w Wielkopolsce.