Facebook Instagram
Szukaj

#relacjaLIVE Puchar Wielkopolski

17.05.2015

Tego jeszcze w Jarocinie nie było!

Blisko 40 drużyn, 6 kategorii wiekowych i ponad 350 zawodników, zmierzy się podczas dzisiejszego turnieju na jarocińskim boisku rugby przy ulicy Maratońskiej. 

Dla wszystkich kibiców, którym nie uda się dotrzeć na trybuny, przygotowaliśmy #relacjęLIVE na stronie internetowej, a także na facebook’u.
A więc zaczynamy! #KibicujemyMłodymSpartanom

10:23 Młodzik

Pierwszy mecz: Gorce Raba Niżna – BBRC Łódź

gorce-bbrc

 

[Aktualizacja] Na bocznych boiskach mecze rozgrywają kategorie: miniminiżak, minżak oraz żak – gra na szarże oraz rugby tag.

Swój debiut mają także drużyny z jarocińskich szkół. #KibicujemyMłodymSpartanom.

boczne boisko

11.00 Pierwsze wyniki

 Młodzik: Gorce Raba Niżna – BBRC Łódź 38:0

 Kadet: Koziołki Biskupice – Juvenia 12:12

Żaki: Gorce Raba Niżna – Koliber Sosnowiec 0:2

Żaki: UKS Lubień – BBRC Łódź 9:0

11.11

Żak: Sparta Jarocin – Gorce Raba Niżna 5:0

DSC_9486

11.20 

Miniżak 
Sparta Jarocin – SP4 Leszno 3:4

SP Cielcza – Sparta Jarcoin 5:6

DSC_9590

11.35

W dzisiejszym turnieju toczą się także eliminacje do Mistrzostw Polski Kadetów Rugby 7.

[Aktualizacja] – faza grupowa

Wyniki kategoria KADET:

Wygrana!! Sparta Jarocin – BBRC Łódź 29:0

Poprzednie mecz Koziołki Biskupice – Juvenia Kraków 12:12.

Koziołki Biskupice – Budowlani Łódź 5:22

Sparta Jarocin – Koliber Sosnowiec 29:0

Juvenia Kraków – Budowlani Łódź 14:19

BBRC Łódź – Rugby Wrocław 19:0

Sparta Jarocin – Rugby Wrocław 38:0

BBRC Łódź – Koliber Sosnowiec 21:5

Mecz o 5. miejsce Koziołki Biskupice – Koliber Sosnoweic 33:0

Mecz o 3. miejsce Juvenia Kraków – BBRC Łódź 10:12

Mecz o 1. miejsce Budowlani Łódź – Sparta Jarocin 14:10

Klasyfikacja Końcowa KADET:

1. Budowlani Łódź

2. Sparta Jarocin

3. BBRC Łódź

4. Juvenia Kraków

5. Koziołki Biskupice

6. Koliber Sosnowiec

7. Rugby Wrocław

[Aktualizacja] –  „każdy z każdym”

Wyniki kategoria MŁODZIK:

Gorce Raba Niżna – BBRC Łódź 38:0

Wielkopolska – Gorce Raba Niżna 0:21

Wielkopolska – BBRC Łódź 19:7

Koliber Sosnowiec – Sparta Jarocin 0:17

Gorce Raba Niżna – BBRC Łódź 22:0

Koliber Sosnowiec – Gorce Raba Niżna (walkower drużyny Sosnowiec – kontuzja)

BBRC Łódź – Sparta Jarocin 26:7

Gorce Raba Niżna – Sparta Jarocin 24:0

Koliber Sosnowiec – BBRC Łódź (walkower)

Klasyfikacja końcowa MŁODZIK:

1. Gorce Raba Niżna

2. BBRC Łódź

3. Sparta Jarocin

4. Koliber Sosnowiec

[Aktualizacja]

Wyniki kategoria MINIŻAK

Sparta Jarocin – SP4 Leszno 3:4

SP Cielcza – Sparta Jarcoin 5:6

SP4 Leszno – SP Cielcza 5:2

BBR Łódź – Owal Leszno 5:2

Husaria Kalisz – UKS Lubień 1:7

SP 3 Jarocin – Husaria Kalisz 1:7

UKS Lubień – SP3 Jarocin 8:1

SP1 Poznań – Gorce Raba Niżna 1:11

SP2 Jarocin – SP1 Poznań 2:1

SP2 Jarocin – Gorce Raba Niżna 2:4

Półfinały:

SP Cielcza – SP1 Poznań 2:3

SP 16 Kalisz – SP3 Jarocin 0:5 

Sparta Jarocin – SP2 Jarocin 5:3

Owal Leszno – Husaria Kalisz 4:3

SP Leszno – Gorce Raba Niżna 0:9

BBRC Łódź – UKS Lubień 1:4

Mecz o 11. miejsce SP16 Kalisz – SP Cielcza 0:5

Mecz o 9. miejsce SP3 Jarocin – SP1 Poznań 0:3

Mecz o 7. miejsce Husaria Kalisz – SP2 Jarocin 3:0

Mecz o 5. miejsce Sparta Jarocin – Owal Leszno 3:3, po dogrywce 4:3 

Mecz o 3. miejsce SP4 Leszno – BBRC Łódź 2:4

Mecz o 1. miejsce Gorce Raba Niżna – UKS Lubień  4:7

KLASYFIKACJA KOŃCOWA MINIŻAK:

1. UKS Lubień

2. Gorce Raba Niżna

3. BBRC Łódź

4. SP4 Leszno

5. Sparta Jarocin

6. Owal Leszno

7. Husaria Kalisz

8. SP2 Jarocin

9. SP1 Poznań

10. SP3 Jarocin

11. SP Cielcza

12. SP16 Kalisz

[Aktualizacja] 

Wyniki kategoria MINIMINIŻAK:

Husaria Kalisz – Posnania Poznań 1:3

Sparta Jarocin – Husaria Kalisz 1:1

Sparta/Posnania – Husaria Kalisz 2:0

[Aktualizacja]

Wyniki kategoria ŻAK (szarża):

Gorce Raba Niżna – Koliber Sosnowiec 0:2

UKS Lubień – BBRC Łódź 9:0

Sparta Jarocin – Gorce Raba Niżna 5:0

Koliber Sosnowiec – UKS Lubień 1:8

UKS Lubień – Sparta Jarocin 7:1

BBRC Łódź – Koliber Sosnowiec 2:6

Gorce Raba Niżna – UKS Lubień 2:3

Sparta Jarocin – BBRC Łódź 6:0

BBRC Łódź – Gorce Raba Niżna 3:3

Koliber Sosnowiec – Sparta Jarocin 1:4

KLASYFIKACJA KOŃCOWA ŻAK (szarża)

1. UKS Lubień

2. Sparta Jarocin

3. Koliber Sosonowiec

4. Gorce Raba Niżna

5. BBRC Łódź

[Aktualizacja]

Wyniki kategoria ŻAK (rugby tag):

SP16 Kalisz – SP Cielcza 5:8

SP1 Poznań – SP4 Leszno 3:6

SP16 Kalisz – SP1 Poznań 3:7

SP4 Leszno – SP16 Kalisz 5:4

SP1 Poznań – SP Cielcza 3:5

SP Cielcza – SP4 Leszno 4:3

SP3 Jarocin – SP2 Jarocin 3:0

Posnania Poznań – SP1 Poznań B 5:4

SP3 Jarocin – Posnania Poznań 2:1

SP1 Poznań B – SP3 Jarocin 1:5

Posnania Poznań – SP2 Jarocin 6:1

SP2 Jarocin – SP1 Poznań B 5:5

Mecz o 7. miejsce SP2 Jarocin – SP16 Kalisz 2:3

Mecz o 5. miejsce SP1 Poznań B – SP1 Poznań 3:4

Mecz o 3. miejsce SP4 Lerszno – Posnania Poznań 5:3

Mecz o 1. miejsce SP3 Jarocin – SP Cielcza 0:2

KLASYFIKACJA KOŃCOWA ŻAK (rugby tag)

1. Sp Ciecza

2. SP3 Jarocin

3. SP4 Leszno

4. Posnania Poznań

5. SP1 Poznań

6. SP1 Poznań B

7. SP16 Kalisz

8. SP2 Jarocin

 

 

Wspieraj spartę
Kliknij i poznaj sposoby na wsparcie najprężniej rozwijającego się klubu w Wielkopolsce.