Facebook Instagram
Szukaj

Brązowi Młodzicy na finałowym turnieju Dzieci i Młodzieży w Trójmieście

16.06.2013

W niedziele 16 czerwca w Gdańsku i Sopocie odbył się finałowy turniej Dzieci i Młodzieży. Sparta wystąpiła na nim jedynie w kategorii Młodzik ale za to z sukcesem. Oto statystyki turnieju:

 

  Grupa A Grupa B  Grupa C         
1. KS Budowlani Łódź Orkan Sochaczew Arka Gdynia  
2. RC Gorce Raba Niżna RC Lechia Gdańsk MKR Siedlce  
3. Ogniwo Sopot MKS Pogoń Siedlce Sparta Jarocin

MECZE GRUPOWE
   
  Godzina Zespół 1 Zespół 2 Wynik
1. 10:00 RC Gorce Raba Niżna Ogniwo Sopot 0 31
2. 10:15 RC Lechia Gdańsk MKS Pogoń Siedlce 17 0
3. 10:50 MKR Siedlce Sparta Jarocin 5 5
4. 11:05 KS Budowlani Łódź RC Gorce Raba Niżna 56 0
5. 11:35 Orkan Sochaczew RC Lechia Gdańsk 0 12
6. 11:50 Arka Gdynia MKR Siedlce 7 0
7. 12:20 Ogniwo Sopot KS Budowlani Łódź 0 17
8. 12:35 MKS Pogoń Siedlce Orkan Sochaczew 0 24
9. 13:10 Sparta Jarocin Arka Gdynia 7 0
    MECZE FINAŁOWE    
10. 13:45 RC Gorce Raba Niżna MKS Pogoń Siedlce 7 12
11. 14:00 Ogniwo Sopot Orkan Sochaczew 7 7
12. 14:15 KS Budowlani Łódź RC Lechia Gdańsk 19 3
13. 14:30 RC Gorce Raba Niżna MKR Siedlce 0 21
14. 14:45 Ogniwo Sopot Arka Gdynia 0 19
15. 15:00 KS Budowlani Łódź Sparta Jarocin 33 0
16. 15:15 MKS Pogoń Siedlce MKR Siedlce 0 26
17. 15:30 Orkan Sochaczew Arka Gdynia 0 12
18. 15:45 RC Lechia Gdańsk Sparta Jarocin 19 5
               
KLASYFIKACJA KOŃCOWA Punkty  
1. KS Budowlani Łódź 33  
2. RC Lechia Gdańsk 29  
3. Sparta Jarocin 25  
4. Arka Gdynia 21  
5. Orkan Sochaczew 17  
6. Ogniwo Sopot 13  
7. MKR Siedlce 9  
8. MKS Pogoń Siedlce 5  
9. RC Gorce Raba Niżna 1  
               
               
Mecze: 1x 15 minut            
O miejsca 1-3 grają pierwsze druzyny z grup A,B,C      
O miejsca 4-6 graja drugie drużyny z grup A,B,C      
O miejsca 7-9 grają trzecie drużyny z grup A,B,C      
               
Kartki:              
RC Gorce Raba Niżna 1 zółta        
Ogniwo Sopot   2 zółte        
Arka Gdynia   1 zółta 1 czerwona    
Orkan Sochaczew     1 czerwona    
Sparta Jarocin   1 zółta      

 

 

Poza pucharami i medalami dla najlepszych klubów specjalna nagroda czekała dla najlepszych w Polsce młodzików (warunkiem jej uzyskania było skończenie 14 roku życia przed 16 września). Grupa 20 młodych zawodników będzie miała okazję wyjazdu do Brukseli i zwiedzenia Parlamentu Europejskiego. Znaleźli się w niej przedstawiciele kilku czołowych klubów:
Budowlani Łódź: 1) Brzozowski Kamil, 2)Pustkowski Bartosz, 3) Nowak Dawid, 4) Bączyński Maksymilian, 5) Boksa Michał;
Sparta Jarocin: 6) Żarczyński Maciej, 7) Włodarek Kacper, 8) Idzikowski Jacek;
Lechia Gdańsk: 9) Możejko Kuba, 10) Zieliński Oskar, 11) Roppel Paweł, 12) Bracik Miłosz;
Ogniwo Sopot: 13) Janowicz Mateusz, 14) Lubczyński Konrad, 15) Drewczyński Kacper;
Orkan Sochaczew: 16) Okoniewski Norbert, 17) Wróblewski Kamil;
Arka Gdynia: 18) Rompa Mariusz, 19) Cichosz Oskar, 20) Kuźmiński Jakub.

 

181291_643974048947898_534458668_n

1016065_643974055614564_53295341_n

 

Wspieraj spartę
Kliknij i poznaj sposoby na wsparcie najprężniej rozwijającego się klubu w Wielkopolsce.