Facebook Instagram
Szukaj

Sukces jarocińskich żaków – klasyfikacja TNO 2017

26.09.2017

W minioną niedzielę na boisku rugby w Jarocinie odbył się turniej dzieci i młodzieży – Turniej Nadziei Olimpijskich 2017. To cykliczna impreza, która gromadzi setki dzieci z całej Polski. Rozgrywki jajowatą piłką toczą się w trzech kategoriach: miniżak, żak i młodzik. To właśnie jarocińskie żaki mogą ten turniej zaliczyć do szczególnie udanych – zajęli w swojej kategorii 1. miejsce i wygrali mecz z Budowlanymi Łódź.

Poniżej przedstawiamy klasyfikację oraz wyniki w poszczególnych kategoriach.

MINIŻAK

Grupa A

Nazaretanki Kalisz 0 – 4 Budowlani Łódź

RC Częstochowa 3 – 1 Nazaretanki Kalisz

Budowlani Łódź 4 – 5 RC Częstochowa

Grupa B

Orkan Sochaczew 6 – 1 BBRC

Budowlani Łódź II 0 – 5 SP 5 Poznań

Orkan Sochaczew 6 – 0 Budowlani Łódź II

BBRC 0 – 4 SP 5 Poznań

SP 5 Poznań 1 – 3 Orkan Sochaczew

BBRC 4 – 1 Budowlani Łódź 2

Grupa C

Husaria Kalisz 5 – 3 Częstochowa II

Sparta Jarocin 2 – 4 Owal Leszno

Husaria Kalisz 11 – 1 Sparta Jarocin

Częstochowa II 6 – 2 Owal Leszno

Owal Leszno 2 – 6 Husaria Kalisz

Częstochowa II 8 – 0 Sparta Jarocin

Mecz o 10 miejsce

Sparta Jarocin 2 – 0 Budowlani Łódź II

Mecze 7 – 9

Owal Leszno 1 – 0 Nazaretanki Kalisz

Owal Leszno 1 – 3 BBRC

BBRC 3 – 6 Nazaretanki Kalisz

Mecze 4 – 6

Budowlani Łódź 6 – 4 SP 5 Poznań

SP 5 Poznań 8 – 3 RC Częstochowa II

RC Częstochowa II 6 – Budowlani Łódź

Mecze 1 – 3

Husaria Kalisz 5 – 8 Orkan Sochaczew

Husaria Kalisz 8 – 1 RC Częstochowa

RC Częstochowa 1 – 9 Orkan Sochaczew

Klasyfikacja Mini-żak: 1. Orkan Sochaczew; 2. Husaria Kalisz; 3. RC Częstochowa; 4. SP 5 Poznań; 5. RC Częstochowa II; 6. KS Budowlani Łódź; 7. Nazaretanki Kalisz; 8. BBRC Łódź; 9. Owal Leszno; 10. Sparta Jarocin; 11. KS Budowlani Łódź II

ŻAK

  1. 10:30 Sparta Jarocin 11 –        0       RC Częstochowa
  2. 10:50 BBRC 4       –        10     Orkan Sochaczew
  3. 11:10 Budowalni Łódź 3       –        5       Sparta Jarocin

   4.11:30  RC Częstochowa    8       –        1       BBRC

   5.11:50 Orkan Sochaczew   0       –        10     Budowlani Łódź

  1. 12:10 Sparta Jarocin 13 –        1       BBRC
  2. 12:30 RC Częstochowa 9       –        1       Orkan Sochaczew
  3. 12:50 BBRC 0       –        9       Budowlani Łódź
  4. 13:10 Budowlani Łódź 6       –        0       RC Częstochowa

10.13:30  Orkan Sochaczew 0      –        7       Sparta Jarocin

Klasyfikacja

ŻAK: 1. Sparta Jarocin; 2. Budowlani Łódź; 3. RC Częstochowa; 4. Orkan Sochaczew; 5. BBRC Łódź

MŁODZIK

Grupa „A”                                                   Grupa „B”

  1. KS Budowlani 1. RC Orkan Sochaczew
  2. Husar Bolesławiec 2. BBRC Łódź
  3. Sparta Jarocin 3. Husaria Kalisz

B Orkan Sochaczew 45 – 0 BBRC

A Husar Bolesławiec 48 – 0 Sparta Jarocin

B Orkan Sochaczew 22 – 0 Husaria Kalisz

A KS Budowlani 5 – 7 Husar Bolesławiec

B BBRC 10 – 0 Husaria Kalisz

A KS Budowlani 31 – 5 Sparta Jarocin

 Mecz o 1 miejsce

Orkan Sochaczew 42 – 0 Husar Bolesławiec

Mecz o 3 miejsce

BBRC 0 – 33 KS Budowlani

Mecz o 5 miejsce

Husaria Kalisz 19 – 17 Sparta Jarocin

Klasyfikacja

Młodzik: 1. Orkan Sochaczew; 2 Husar Bolesławiec; 3. KS Budowalni Łódź; 4. BBRC Łódź; 5. Husaria Kalisz; 6. Sparta Jarocin

Turniej był współfinansowany ze środków Gminy Jarocin oraz Samorządu Województwa Wielkopolskiego.

Dziękujemy naszym sponsorom: firmie DOM-BUD Tartak Jarocin oraz firmie Intermarche Jarocin.

Wspieraj spartę
Kliknij i poznaj sposoby na wsparcie najprężniej rozwijającego się klubu w Wielkopolsce.